Založit webové stránky nebo eShop

Tabulka

  

Tabulka 2.Liga - západ

Výsledky a tabulka ročníku 2010/2011
 
Celkem Doma Venku
  oddíl C V R P skóre B V R P skóre B V R P skóre B
1. Sokol Tymákov 22 22 0 0 466:337 44 11 0 0 250:171 22 11 0 0 216:166 22
2. TJ Sokol Podlázky 22 13 3 6 458:390 29 7 1 3 251:210 15 6 2 3 207:180 14
3. TJ Sokol Ejpovice 22 13 2 7 371:336 28 6 2 3 194:173 14 7 0 4 177:163 14
4. TJ Šr. Žatec 22 13 2 7 467:437 28 8 1 2 234:209 17 5 1 5 233:228 11
5. TJ Všenice 22 11 2 9 372:347 24 6 1 4 180:150 13 5 1 5 192:197 11
6. TJ Litohlavy 22 11 2 9 446:425 24 7 2 2 233:202 16 4 0 7 213:223 8
7. NH Řevnice 22 9 4 9 439:450 22 7 0 4 226:216 14 2 4 5 213:234 8
8. Sokol Osek u Rok. 22 8 1 13 402:403 17 5 1 5 220:202 11 3 0 8 182:201 6
9. TJ Sokol Záluží 22 8 1 13 387:420 17 7 0 4 191:194 14 1 1 9 196:226 3
10. TJ Jiskra Raspenava 22 6 2 14 388:447 14 4 1 6 196:211 9 2 1 8 192:236 5
11. Baník Most NH 22 3 3 16 363:468 9 2 3 6 169:198 7 1 0 10 194:270 2
12. KNH Chomutov 22 3 2 17 356:455 8 3 0 8 201:234 6 0 2 9 155:221 2
C - celkem utkání, V - Výhry, R - Remízy, P - Prohry, B - Body   

www.gambrinus.cz

 Výsledky zápasů podzimní a jarní části
 
1. kolo - neděle, 29.8.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
401 11:30 KNH Chomutov - TJ Sokol Záluží 20 : 18 (10 : 9) více...
402 10:30 TJ Sokol Podlázky - Baník Most NH 25 : 14 (14 : 9) více...
403 11:30 TJ Šr. Žatec - TJ J. Raspenava 20 : 19 (10 : 10) více...
404 15:00 TJ Sokol Ejpovice - Sokol Osek u Rok. 14 : 10 (8 : 7) více...
405 14:30 TJ Všenice - Sokol Tymákov 7 : 18 (4 : 9) více...
406 15:00 NH Řevnice - TJ Litohlavy 23 : 21 (12 : 9) více...
2. kolo - neděle, 5.9.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
407 16:00 TJ Sokol Záluží - Baník Most NH 19 : 16 (13 : 11) více...
408 10:30 TJ Sokol Podlázky - TJ Šr. Žatec 27 : 22 (13 : 12) více...
409 10:30 TJ J. Raspenava - KNH Chomutov 25 : 15 (11 : 9) více...
410 15:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Ejpovice 19 : 15 (8 : 8) více...
411 10:45 TJ Litohlavy - TJ Všenice 17 : 16 (10 : 9) více...
412 15:00 Sokol Osek u Rok. - NH Řevnice 24 : 20 (15 : 13) více...
3. kolo - sobota, 11.9.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
413 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ Sokol Ejpovice 15 : 20 (5 : 9) více...
414 15:30 Baník Most NH - Sokol Tymákov 16 : 17 (11 : 10) více...
415 13:30 TJ Šr. Žatec - TJ Litohlavy 27 : 25 (17 : 13) více...
416 17:00 KNH Chomutov - Sokol Osek u Rok. 23 : 21 (10 : 8) více...
417 16:00 TJ Všenice - TJ Sokol Podlázky 18 : 18 (12 : 8) více...
418 15:00 NH Řevnice - TJ J. Raspenava 22 : 20 (12 : 10) více...
4. kolo - neděle, 12.9.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
419 10:30 TJ Sokol Záluží - Sokol Tymákov 16 : 24 (9 : 15) více...
420 10:30 Baník Most NH - TJ Sokol Ejpovice 23 : 19 (10 : 9) více...
421 11:30 TJ Šr. Žatec - Sokol Osek u Rok. 24 : 20 (14 : 11) více...
422 11:30 KNH Chomutov - TJ Litohlavy 15 : 17 (8 : 7) více...
423 10:30 NH Řevnice - TJ Sokol Podlázky 18 : 21 (7 : 12) více...
424 10:30 TJ Všenice - TJ J. Raspenava 17 : 13 (8 : 7) více...
5. kolo - neděle, 19.9.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
425 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Sokol Záluží 16 : 16 (5 : 7) více...
426 11:30 TJ Šr. Žatec - Baník Most NH 22 : 17 (13 : 9) více...
427 10:30 TJ Sokol Podlázky - KNH Chomutov 28 : 17 (15 : 8) více...
428 15:00 TJ Sokol Ejpovice - NH Řevnice 19 : 14 (9 : 10) více...
429 15:00 Sokol Tymákov - TJ Litohlavy 16 : 13 (9 : 7) více...
430 15:00 Sokol Osek u Rok. - TJ Všenice 15 : 17 (5 : 8) více...
6. kolo - sobota, 25.9.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
431 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ Sokol Podlázky 9 : 8 (6 : 5) více...
432 15:30 Baník Most NH - TJ J. Raspenava 11 : 11 (7 : 4) více...
433 17:00 KNH Chomutov - TJ Šr. Žatec 10 : 24 (4 : 12) více...
434 16:00 TJ Všenice - TJ Sokol Ejpovice 5 : 9 (3 : 4) více...
435 15:00 Sokol Tymákov - NH Řevnice 22 : 16 (12 : 9) více...
436 15:00 TJ Litohlavy - Sokol Osek u Rok. 18 : 12 (9 : 5) více...
7. kolo - sobota, 2.10.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
437 10:45 TJ Litohlavy - TJ Sokol Záluží 23 : 21 (12 : 12) více...
438 15:00 Sokol Osek u Rok. - Baník Most NH 22 : 17 (12 : 7) více...
439 16:00 TJ Všenice - TJ Šr. Žatec 19 : 20 (11 : 10) více...
440 15:00 NH Řevnice - KNH Chomutov 23 : 17 (12 : 9) více...
441 15:30 TJ Sokol Podlázky - TJ Sokol Ejpovice 15 : 14 (6 : 8) více...
442 16:00 TJ J. Raspenava - Sokol Tymákov 11 : 19 (5 : 10) více...
8. kolo - neděle, 3.10.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
443 10:45 TJ Litohlavy - Baník Most NH 35 : 23 (17 : 11) více...
444 10:30 Sokol Osek u Rok. - TJ Sokol Záluží 27 : 16 (15 : 7) více...
445 11:30 TJ Všenice - KNH Chomutov 19 : 14 (12 : 3) více...
446 10:30 NH Řevnice - TJ Šr. Žatec 31 : 29 (15 : 14) více...
447 10:30 TJ Sokol Podlázky - Sokol Tymákov 18 : 19 (11 : 10) více...
448 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Sokol Ejpovice 15 : 16 (10 : 11) více...
9. kolo - neděle, 10.10.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
449 11:30 TJ Šr. Žatec - TJ Sokol Záluží 27 : 24 (15 : 11) více...
450 11:30 KNH Chomutov - Baník Most NH 14 : 21 (9 : 9) více...
451 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Sokol Podlázky 15 : 28 (9 : 14) více...
452 15:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Litohlavy 14 : 16 (8 : 8) více...
453 15:00 Sokol Tymákov - Sokol Osek u Rok. 24 : 16 (13 : 7) více...
454 15:00 NH Řevnice - TJ Všenice 15 : 16 (7 : 10) více...
10. kolo - sobota, 16.10.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
455 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ Všenice 10 : 16 (5 : 10) více...
456 15:30 Baník Most NH - NH Řevnice 16 : 16 (8 : 8) více...
457 15:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Šr. Žatec 15 : 12 (8 : 8) více...
458 14:30 Sokol Tymákov - KNH Chomutov 22 : 11 (13 : 4) více...
459 15:00 TJ Litohlavy - TJ Sokol Podlázky 21 : 20 (11 : 10) více...
460 15:00 Sokol Osek u Rok. - TJ J. Raspenava 27 : 19 (14 : 10) více...
11. kolo - neděle, 17.10.2010
č.u. čas domácí - hosté skóre  
461 10:30 TJ Sokol Záluží - NH Řevnice 25 : 21 (13 : 13) více...
462 10:30 Baník Most NH - TJ Všenice 13 : 16 (7 : 8) více...
463 10:30 TJ Sokol Ejpovice - KNH Chomutov 15 : 15 (9 : 9) více...
464 10:00 Sokol Tymákov - TJ Šr. Žatec 23 : 16 (15 : 6) více...
465 10:45 TJ Litohlavy - TJ J. Raspenava 28 : 17 (14 : 8) více...
466 10:30 Sokol Osek u Rok. - TJ Sokol Podlázky 21 : 21 (15 : 11) více...
12. kolo - neděle, 17.4.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
467 16:00 TJ Sokol Záluží - KNH Chomutov 16 : 12 (9 : 8) více...
468 10:30 Baník Most NH - TJ Sokol Podlázky 0 : 10 (0 : 0) více...
469 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Šr. Žatec 18 : 21 (6 : 10) více...
470 15:00 Sokol Osek u Rok. - TJ Sokol Ejpovice 17 : 18 (10 : 9) více...
471 14:30 Sokol Tymákov - TJ Všenice 22 : 14 (12 : 5) více...
472 10:45 TJ Litohlavy - NH Řevnice 19 : 19 (11 : 9) více...
13. kolo - neděle, 24.4.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
473 10:30 Baník Most NH - TJ Sokol Záluží 18 : 16 (12 : 9) více...
474 11:30 TJ Šr. Žatec - TJ Sokol Podlázky 18 : 21 (10 : 9) více...
475 11:30 KNH Chomutov - TJ J. Raspenava 26 : 18 (16 : 8) více...
476 15:00 TJ Sokol Ejpovice - Sokol Tymákov 13 : 16 (8 : 9) více...
477 14:30 TJ Všenice - TJ Litohlavy 17 : 13 (9 : 8) více...
478 15:00 NH Řevnice - Sokol Osek u Rok. 24 : 21 (14 : 12) více...
14. kolo - sobota, 30.4.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
479 15:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Záluží 21 : 19 (12 : 9) více...
480 15:00 Sokol Tymákov - Baník Most NH 31 : 18 (16 : 9) více...
481 13:30 TJ Litohlavy - TJ Šr. Žatec 22 : 22 (13 : 12) více...
482 15:00 Sokol Osek u Rok. - KNH Chomutov 16 : 12 (13 : 8) více...
483 15:30 TJ Sokol Podlázky - TJ Všenice 23 : 19 (12 : 12) více...
484 16:00 TJ J. Raspenava - NH Řevnice 18 : 20 (11 : 12) více...
15. kolo - neděle, 1.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
485 11:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Záluží 23 : 17 (12 : 10) více...
486 9:00 TJ Sokol Ejpovice - Baník Most NH 24 : 14 (10 : 5) více...
487 10:30 Sokol Osek u Rok. - TJ Šr. Žatec 13 : 18 (7 : 10) více...
488 10:45 TJ Litohlavy - KNH Chomutov 20 : 17 (12 : 9) více...
489 10:30 TJ Sokol Podlázky - NH Řevnice 22 : 22 (9 : 12) více...
490 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Všenice 20 : 18 (8 : 7) více...
16. kolo - neděle, 8.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
491 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ J. Raspenava 15 : 16 (9 : 6) více...
492 10:30 Baník Most NH - TJ Šr. Žatec 24 : 25 (13 : 15) více...
493 11:30 KNH Chomutov - TJ Sokol Podlázky 18 : 21 (11 : 11) více...
494 15:00 NH Řevnice - TJ Sokol Ejpovice 13 : 16 (5 : 10) více...
495 10:45 TJ Litohlavy - Sokol Tymákov 17 : 20 (9 : 12) více...
496 14:30 TJ Všenice - Sokol Osek u Rok. 10 : 0 (0 : 0) více...
17. kolo - neděle, 15.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
497 15:00 TJ Sokol Podlázky - TJ Sokol Záluží 20 : 18 (11 : 9) více...
498 10:30 TJ J. Raspenava - Baník Most NH 22 : 19 (10 : 11) více...
499 11:30 TJ Šr. Žatec - KNH Chomutov 22 : 10 (11 : 6) více...
500 15:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Všenice 22 : 22 (12 : 13) více...
501 15:00 NH Řevnice - Sokol Tymákov 13 : 15 (5 : 9) více...
502 15:00 Sokol Osek u Rok. - TJ Litohlavy 20 : 24 (7 : 10) více...
18. kolo - sobota, 21.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
503 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ Litohlavy 25 : 23 (15 : 13) více...
504 15:30 Baník Most NH - Sokol Osek u Rok. 14 : 26 (8 : 14) více...
505 13:00 TJ Šr. Žatec - TJ Všenice 17 : 14 (8 : 4) více...
506 16:00 KNH Chomutov - NH Řevnice 25 : 27 (12 : 14) více...
507 13:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Podlázky 19 : 21 (10 : 13) více...
508 15:00 Sokol Tymákov - TJ J. Raspenava 25 : 17 (14 : 6) více...
19. kolo - neděle, 22.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
509 10:30 Baník Most NH - TJ Litohlavy 19 : 27 (7 : 12) více...
510 10:30 TJ Sokol Záluží - Sokol Osek u Rok. 15 : 14 (6 : 9) více...
511 12:00 KNH Chomutov - TJ Všenice 23 : 24 (11 : 14) více...
512 11:00 TJ Šr. Žatec - NH Řevnice 19 : 19 (12 : 7) více...
513 11:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Podlázky 23 : 18 (11 : 9) více...
514 9:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ J. Raspenava 18 : 14 (9 : 8) více...
20. kolo - neděle, 29.5.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
515 16:00 TJ Sokol Záluží - TJ Šr. Žatec 26 : 24 (13 : 11) více...
516 10:30 Baník Most NH - KNH Chomutov 15 : 15 (6 : 9) více...
517 10:30 TJ Sokol Podlázky - TJ J. Raspenava 27 : 28 (15 : 14) více...
518 10:45 TJ Litohlavy - TJ Sokol Ejpovice 13 : 15 (6 : 9) více...
519 15:00 Sokol Osek u Rok. - Sokol Tymákov 18 : 20 (12 : 9) více...
520 14:30 TJ Všenice - NH Řevnice 25 : 19 (13 : 12) více...
21. kolo - sobota, 4.6.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
521 15:00 TJ Všenice - TJ Sokol Záluží 16 : 17 (8 : 6) více...
522 15:00 NH Řevnice - Baník Most NH 29 : 26 (16 : 15) více...
523 15:00 TJ Šr. Žatec - TJ Sokol Ejpovice 17 : 14 (8 : 6) více...
524 15:00 KNH Chomutov - Sokol Tymákov 16 : 22 (5 : 8) více...
525 15:00 TJ Sokol Podlázky - TJ Litohlavy 27 : 17 (13 : 9) více...
526 15:00 TJ J. Raspenava - Sokol Osek u Rok. 16 : 22 (7 : 9) více...
22. kolo - neděle, 5.6.2011
č.u. čas domácí - hosté skóre  
527 10:30 NH Řevnice - TJ Sokol Záluží 15 : 14 (6 : 5) více...
528 10:30 TJ Všenice - Baník Most NH 27 : 9 (14 : 5) více...
529 10:30 KNH Chomutov - TJ Sokol Ejpovice 11 : 21 (3 : 8) více...
530 10:30 TJ Šr. Žatec - Sokol Tymákov 21 : 26 (7 : 16) více...
531 10:30 TJ J. Raspenava - TJ Litohlavy 20 : 17 (7 : 7) více...
532 10:30 TJ Sokol Podlázky - Sokol Osek u Rok. 19 : 20 (9 : 9) více...

TOPlist
aktualizováno: 21.09.2014 01:03:24